DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem, cena je 100 Kč + vratná kauce 1000 Kč. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

 

21.1.23 - kondiční NW                                                 Cena: 2 lekce z předpl.

Sraz: Místo a čas NW výletu nebo prodloužené lekce bude zveřejněno do středy podle vývoje počasí

 

24.2. - 26.2.23 - Lázeňské hýčkání                                          Cena: 3.400 Kč

Po několika letech znovu záhájíme NW sezónu relaxačním víkendem. Vrátíme se do osvědčeného lázeňského domu Josef ve Františkových Lázních a kromě lázeňského relaxačního balíčku, návštěvy vodního světa a zimního Nordic Walkingu si dopřejeme i cvičení s Ivou Chalupníčkovou. Určitě nám zůstane čas i na cukrárnu nebo podobné lázeňské povyražení ( při našem posledním pobytu ve FL jsme byly i tančit). Až do Františkových Lázní se bez přestupu přepravíme pohodlně Pendolinem.

Cena zahrnuje: ubytování ve 2L - 4L pokojích s vlastním sociálním zázemím, polopenzi, lázeňský balíček ( masáž zad a šíje + parafínový zábal rukou), 3x cvičební lekce v malé skupině s Ivou, program NW během celého pobytu vč. případné výuky nebo korekce techniky.

Cena nezahrnuje: dopravu ( bude organizovaná společná přeprava přímým vlakovým spojem z Pardubic), vstupné do vodního světa a stravování mimo uvedené

 

16.-19.3.23 - Maďarsko v malé skupině                                 Cena: 4.700,- Kč

Vše rezervováno, čekám na zálohy a přihlášky. Můžete se hlásit na místa náhradníků

Zájezd s minibusovou dopravou a individuálním přístupem v malé skupině. Ve čtvrtek odjezd v nočních hodinách, přejezd se zastávkami dle potřeby. V pátek dopoledne zasloužený odpočinek a relax v termálech Hevíz. Odpoledne NW procházka v okolí ubytování ( vinice, zříceniny hradů, kapličky, skalní vyhlídky). Sobota přejezd na poloostrov Tihany, prohlídka, procházky a následný přejezd na trasu NW. Neděle dopoledne odjezd, cestou zpět zastávka ve Vídni , cca 2 - 3 hodiny a prohlídka historického centra města. Úprava v programu po dohodě ve skupině samozřejmě možná.

Ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech, každý je vybaven kuchyňkou a sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: dopravu z/do Pardubic a potřebné přejezdy během pobytu, ubytování na dvě noci a program

Cena nezahrnuje: stravování, pojištění a placené vstupy ( vstup termály cca 300 Kč)